Scottish castle in Inverness city centre

Vec na ronela hajati

6. Sport. Pas vdekjes së tij, reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta, ndërsa një të tillë së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja Yllka Kuqi, e cila sipas … FOTOT/ Ronela Hajati mesazh fansave: Dua të zhduk vithet e mia të mëdha, më besoni 0:0 Comments Më 30 korrik votojmë hapjen e listave dhe koalicionet 0:0 Comments Kuvendi vendos: Ilir Meta shpëton nga shkarkimi 0:0 Comments Kuvendi ‘fal’ Metën, miratohet raporti final i Komisionit Hetimor: Shkeljet nuk mjaftojnë për shkarkim 0:0 Ronela vë në pah këmbët seksi në foton e realizuar në plazh Ronela ka reklamuar këmbët në fotografinë e fundit. Nëse të gjitha vajzat ëndërrojnë fustanin e bardhë dhe një dasmë me qindra të ftuar, ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka zgjedhur krejtësisht të kundërtën. May 25, 2020 · Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Aug 29, 2019 · Ronela Hajati ka pozuar në të zezë. Ronela Hajati & Agon Amiga . 2 Korrik 2014 Hey keep your eyes open. Këngetarja tregoi se punon fort për çdo projekt pasi prej tyre sigurohen koncertet edhe të ardhurat mujore. 1:15. I ndjeri është gjetur i varur në litar në një shtëpi të pabanuar në fshatin Moglicë. That's what I Ronela Hajati‏ @RonelaHajati 13 Sep 2014. al për më shumë detaje rreth festimeve, dhuratave dhe se ku është “arratisur” Ronela, ajo ka treguar se ndodhet në Turqi. Lojtari që fitoi titullin e kampionit me Toronto Raptors këtë edicion, duket se nuk do të vazhdojë rrugëtimin me skuadrën e njëjtë. Vec na E di e din baby e bojna per cdo dite na. Kosova i beson veç Vjosa Osmanit. Teksa këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati prej disa ditësh ndodhet në SHBA në shoqërinë e miqve të ngushtë, Young Zerka i cili ndodhet në Shqipëri është kapur mat me një bjonde. Gjithçka do të jetë gati shumë shpejt, të paktën kështu ka thënë Ronela përmes Instagramit. Ronela Hajati publikon foton me bikini dhe na la pa fjalë Ronela Hajati ka pozuar me bikini në një foto të fundit në “I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e xhelozisë së të dashurës së tij dhe i lë të gjithë pa fjalë: Jemi zënë shumë gjatë! Music: Kico&Torch Lyrics: Ronela Hajati & Onat Melody: Ronela Hajati MUA: Dona& Keka Styling: Morena Vata Samanta ft Onat : Ti se din Ti don me kon si un ama veten nuk e jep Kur flen naten gjum Princi yt t'len vet Ti se din se, ti se din se Ai m'shkrun mu edhe ti sje ktu T'thot ty ani syn ama flen me mu Ti se din se, ti se din se Se faj nuk Mbrëmë policia konfirmoi vdekjen e Behar Morinës, 38 vjeçar nga Gjakova. Këtë të shtune në “Review” të ftuar kanë qenë dyshja DJ Dagz e DJ PM të cilët kanë folur për shumë tema derisa kanë eskaluar në deklarata seksiste për femrat. Find out is Ronela Hajati dating anyone right now and who at CelebsCouples. MVP - Ronela Hajati. Na na na. Marseli - Sta fali 2016: Sabri Fejzullahu - Biri im (2016) Sabri Fejzullahu - Ndal 2016: Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer: Samanta - Si Ai: Sami Gashi - Ma ka vra zemren dashnija 2016 La parodias hacia de rap siempre cumplen con una serie de clichés y sólo algunas llegan a destacar, y qué mejor que con gente involucrada en el hip hop para hacer una con un poco de trap. Mbrëmë policia konfirmoi vdekjen e Behar Morinës, 38 vjeçar nga Gjakova. Indeksonline mëson se as të angazhuarit e tjerë nuk janë me disponim të mirë. Në Shtëpitë dhe apartamentet më të vogla nuk ndalojnë shumë çifte japoneze të flenë në shtretër të ndryshëm ose madje edhe dho… Burim Rustemi është në Facebook. Këngëtarja publikoi disa fotografi ku shfaqet me bikini dhe fustan transparent, e lagur dhe e grimuar në det. 1,340 likes. Jul 02, 2014 · Na na na. 3:18. Ronela Hajati dhe Agon Amiga kanë sjellë bashkëpunimin e titulluar “Veç na”. Imazhet e realizimit të klipit të publikuara të shtunën në rrjetet sociale, shkaktuan panik e debate, pasi figurantët ishin veshur dhe ngjanin me formacionet e ISIS-­it. By using our website and our services, you agree to our use of cooki Ronela Hajati prej ditësh ka nisur plazhin. Ronela Hajati. Ne si vend duhet të sqarojmë mirë se çfarë na ka ndodhë në këtë rrëfimin tragjik, apo, si lejuam që të mbërrijmë në këtë situatë, të paparë në historinë e Kosovës. Është pikërisht kënga e këngëtarit serb Jelko Joksimoviç “Lane Moje”. Lexoni lajmet e fundit dhe dëgjoni muzikat më të reja nga Ronela Hajati Blog | 1979 Home. Song. Ronela Hajati ka publikuar jo një po dy këngë, të cilat përfshihen në një video të vetme. Këngëtarja ka konfirmuar se është ndarë nga Young Zerka dhe gjatë kohës […] Na ndiqni në rrjetet sociale. net. Ata ndonëse në shumë evente, intervista apo revista fotografoheshin bashkë, kurrë nuk e pranuan se janë në një lidhje. Megjithatë, asnjëra nga këto nuk duhet ta ndikojë shëndetin dhe gjumin tonë. Këngëtarja Ronela Hajati është duke i shijuar pushimet në Dhërmi. Sexy ass, Sexy, Sexy women hakkında daha fazla fikir görün. E duket se djali i presidentit është edhe një skiator i mirë, pasi që nga video duket se di shumë mirë të skijojë. "Harroje" (2010). Ne e dinim ende tek 20-at, por Ronela sot mbush plot 30 vjeç. Vec na. Na na na. Je ti që na bashkon dhe na ndan Ti thua se jam unë se jam unë… Ti nuk fal Njësoj dhe unë si ty, Jo nuk fal Dhe pse gabimet ne i bëjmë të ndarë Të dy u pendum Ku gabum Ti e Deputetja simpatike e PD ka publikuar sot një foto të veçantë. Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "We Be Ballin'" kënduar nga Ronela Hajati. 8 Shkurt 2018. Spektakli fillon që nga nesër. Kosova e beson veç të vërtetën. BABASTARSchannel Ronela : E din se si baby e kishim bo hit na. com is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on Hitefalas. 02/06/2020. Elgit Doda - Mala Gata 5:29 Ronela Hajati - Pa dashni (Official Video) 3:21 Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte 3:01 Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018) 3:04 Young Zerka & Ronela Hajati - Syn i jemi 3:09 Ronela Hajati - MVP Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati ka përgatitiur projektin e ri muzikor. 97 MB, Duration: 3 minutes and 1 second, Bitrate: 192 Kbps. Me sa duket s'ka qenë aspak e lehtë të realizohet ky klip, pasi veç flokëve që më parë deklaroi se peshonin shumë, këngëtarja është rrëzuar dhe nga shkallët. Vec na Asnjo si un e ti A asnjo si un e ti Ma mir thuj se di Ma ma ma mire un se ti Mire si une e ti Ma ma mire si un e ti Ma mir thuj se di Prap ma mire un se ti Refreni: Me mbaj me mbaj E di qe mu m'mdon Me ndaj me ndaj E di per mu Album "Veç Na" by musical artist Ronela Hajati - Jul 02 Aug 05, 2015 · Ronela : E din se si baby e kishim bo hit na. Prejn disa kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet se është në një lidhje të re me regjisorin e emisionit "Dua të bëj të lumtur" Eduart Grishaj. Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, emrin e së cilës mbajnë hitet si “Do ta luj”, “Vuj” ishte e ftuar së fundmi në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku rrëfeu ndër të tjera dhe planet për karrieren e saj. Edhe pse për lidhjen e tyre u fol që para 4 vitesh, dy këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përpjekur ta mohojnë me çdo kusht që ata janë bashkë. Këngëtarja kishte paralajmëruar prej javësh hitin e saj të ri, i cili u publikua mesditën e kësaj të shtune. 3,038 Shazams. Videoklipi është xhiruar nga produksioni Entermedia. Njëjtë ka vepruar edhe së fundi, teksa ka ndarë një fotografi për adhuruesit ku shihet vetëm në rroba banjo. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' Ronela Hajati '. More. Për më shumë detaje rreth festimeve, dhuratave dhe se ku është “arratisur” Ronela, ajo ka treguar për Blitz se ndodhet në Turqi. Ronela Hajati - Pa dashni (Official Video) - Duration: 3:21. Veç Na, an album by Ronela Hajati, Agon Amiga on Spotify. She was born in Tirana, Albania. “Lajmi. Siç duket bashkëpunimet e Ronelës gjithmonë janë … Continue reading RONELA HAJATI KËNGË NGA ALANDY! Ronela Hajati prej ditësh ka nisur plazhin. Play Songs. Kënga e saj me Elgit Dodën, morri më shumë se 3 milion klikime në you tube, e pas saj edhe kënga me Agon Amigën veç na, pati një sukses të madh. Festa për të filloi që mbrëmë, ku u argëtua pa fund në shoqërinë e miqve të saj më të mirë. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa nga prapaskenat e klipit më të fundit ‘Lage’. Tare zbulon pse e refuzoi Milanin. / E din se si baby e kishim bo hit na. E në këtë foto, ajo shihet e veshur me një fustan të bardhë Jul 28, 2020 · Një fans i Noizyt e ka bërë tatuazh portretin e tij. “Ronela Hajati mirëserdhe në klubin Baba Stars”, shkruan në profilin e labelit në rrjetin social Twitter. Ajo njihet për sinqeritetin dhe karakterin e veçantë që ka, shkruan Indeksonline. Modelja Oriola Marashi ka befasuar mepostimet e saj më të fundit. 13K likes. Avec Deezer, musique en streaming, découvrez plus de 56 millions de titres, créez vos propres playlists, téléchargez-les et partagez vos titres préférés avec vos amis. Këngëtarja e njohur Ronela Hajati feston sot ditëlindjen. Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që të tregoj linjat “bombastike” e veshur vetëm në bikini. “Sot nis një maratonë 30-ditore për një betejë politike më të qartë se asnjëherë më parë mes … Por një gjë na bëri shumë përshtypje. Lyrics to 'Vec Na' by Ronela Hajati & Agon Amiga. Ronela Hajati Veç Na lyrics: Hey keep your eyes open / BS AND GUESS who. 2014 släppte hon hitlåten "Veç na" tillsammans med Agon Amiga som skrevs av Zzap & Chriss med musik av Getoar Selimi. Ronela Hajati (Albanian pronunciation: [ɾonɛla hajati]; born 2 September 1989) is an Albanian Retrieved 22 February 2020. Këngëtarja Ronela Hajati është e lindur më 2 shtator të vitit 1989, në Tiranë. Kjo shihet në një video që ai ka postuar në Instagram. Ronela ka paralajmëruar gjëra të reja për vitin 2020, andaj po e pret me padurim, shkruan lajmi. Cohu. With music streaming on Deezer you can discover more than 56 million tracks, create your own playlists, and share your favourite tracks with your friends. Ministrja Shahini ka organizuar një ceremoni dasme, shumë të thjeshtë, me shumë pak persona të ftuar e ndërsa jo pak habi ka … 2 Korrik 2014 Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na. Cdo aktivitet nga ' Ronela Hajati ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. 6K Fans. Është DJ Dagz ai i cili madje fillimisht pretendonte që nuk ka ‘femna DJ-e’, derisa më vonë ndërron deklaratat duke thënë se ka femra, por […] Isuf Rexhepi është në Facebook. Na na na, na na eh Vec dashnia nuk t’mjaftoi, no no no Na na na, na na eh Vec dashnia nuk t’mjaftoi, no no no. Vec na Asnjo si un e ti Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na YouTube; Ronela Hajati & Lyrical Son - Sonte - Duration: 3:01. Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto ku shihet e veshur në bikini e në pjesën e poshtme ka veshur pantallona transparent. Nuk bën shpesh këngë, por ama ka stilin e saj dhe çdo herë arrin të marrë vëmendjen e duhur. Jeta të kërditet gjithqysh. E kritikojnë se ka shtuar peshë, përgjigjja e saj është epike! E kritikojnë se ka shtuar Këngëtarja Ronela Hajati ka kujtuar gjatë ditës së sotme përmes një postimi në Instagram, 4-vjetorin e ndarjes nga jeta të babait të saj. ronela hajati marre, ronela hajati a do si kjo, ronela hajati a do si kjo remix, ronela hajati tiger, ronela hajati pa dashni, ronela hajati lage, ronela hajati vuj, ronela hajati genjeshtare je, eni koci, samanta, xhensila 23:30 | 29 Qershor 2019 23:30 | 29 Qershor 2019 Dy yjet e NBA, Kevin Durant dhe Kawhi Leonard duket se janë gati që të bashkohen në një skuadër. Idhujt tanë u kthyen në horra që s’kanë lenë homosapiens me vaginë (dhe jo vetëm) pa ngacmuar. Si fillim ishte Zerka i ftuar në emision i cili bëri një deklaratë të fortë ndaj Samantës (e lexoni këtu), më pas po e ftuar në “Shiko kush Luan”, Samanta gjeti një rast për të kthyer përgjigje (e lexoni këtu) dhe këtë të shtunë ishte radha e Ronelës për të thënë të sajën. Bands, Businesses, Restaurants, Brands and Celebrities can create Pages in order to connect with their fans and customers on Facebook. Feb 09, 2017 · Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare më të mira dhe me vokal shumë të pëlqyer. Nov 11, 2018 · Po boll, lëshoni rend, qe 30 vjet ju njohim, na keni kërdit jetën. Kjo është letra e plotë e Jusuf Gërvallës dërguar nënës Ajshe. Marseli & Petro - Dridhe: Sabiani ft. Capital T & 2Po2) Ronela Hajati ft Lyrical Son - Sonte 2017: Blunt & Real - My Lova 2017 (Clean) Dafina Dauti - Sekreti 9-te 2016: Labinot Rexha - Loti i femijes 2016 Nga Tirana, socialistët ndezën motorët e fushatës elektorale për t’i çuar shqiptarët drejt kutive të votimit më 30 qershor, pavarësisht bojkotit të opozitës. Teksa ka thënë se adresa e vetme për shqiptarët e Luginës së Preshevës mbetet Republika e Shqipërisë. E di e din baby e  Ronela Hajati ft Agon Amiga-Vec na. Please try again later. Në muajin Maj nisën aludimet se Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes. I drew the #Vecna fight as best I could. My Vecna artifacts left me an amputee and half blind. Ronela Hajati 3,512,431 views. Ronela së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke hapur arkivat e saj me […] Ronela Hajati është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që karrierën e saj e ka filluar shumë herë dhe më pas është bërë e njohur edhe në Kosovë. Po ashtu, edhe anëtari i grupit Skillz, Visar Shala, … Apr 23, 2020 · Ronela Hajati ka fituar simpatinë e publikut që nga paraqitja e parë në publik. Punët janë penguar nga pjesëtarë të policisë, të cilët, kanë ftuar në Stacionin e Policisë së Tetovës kreun e komunës së Bogovinës Albon Xhemaili, për të biseduar për gjetjen e zgjidhjes. Këngëtarja e njohur, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku edhe ndan imazhe të ndryshme me adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline. Vec na Asnjo si un e ti A asnjo si un e ti Ma mir thuj se di Ma ma ma mire un se ti Mire si une e ti Ma ma mire si un e ti Ma mir thuj se di Prap ma mire un se ti Refreni: Me mbaj me mbaj E di qe mu m'mdon Me ndaj me ndaj E di per mu Jun 21, 2019 · This feature is not available right now. E megjithatë duket se suksesete Ronelës do të kalojnë kufijtë. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Burim Rustemi dhe të tjerët që mund t'i njihni. Nga Flaka Surroi – Kiameti erdhi në Kosovë në mëngjes, e pa a jena, ku jena, qa jena, sa jena dhe shkoi duke na e sjellë ditën e parë kalendarike të dimrit – dhe bisedat “sekrete” për ndërtimin e koalicionit HARAM. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft atraktiv për publikun edhe për shkak te paraqitjeve të saj, qoftë nëpër videoklipe apo edhe në paraqitjet në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Try it free. com (in Albanian). Këngëtarja Leonora Jakupi, ka folur në lidhje me reagimin që ka pasur nga ana e këngëtarit Labinot Tahiri, pas kundërshtimit të saj për protestë të thirrur si kundërshtim ndaj vendimeve të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Odës Ekonomike që të ndalen dasmat për këtë sezon. Ronela Hajati tashmë ka zbuluar se një këngë solo vjen së shpejti. … 100 vjet ekip/ Ronela Hajati i dhuron një këngë Tiranës Ndahet nga jeta aktori i njohur, Fuat Boçi! Zbulohet shuma që do përfitojë ekipi i Tiranës për trofeun, shpërblimi më i madh i dhënë ndonjëherë nga një bashki ronela hajati veq na aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi ronela hajati veq na online dinleye ve ronela hajati veq na mp3 indir bilirsiniz. Pak minuta më parë Ronela ka publikuar edhe një video ku tregon se çka hequr gjatë xhirimeve të klipit tësaj të fundit. REF. Zhanri i muzikës së saj i përket rrymave të ndryshme, albu ‘Bufi’ aktiv në rrjetet sociale Aktori Fatmir Spahiu, përveç roleve në serialet televizive, vëmendjen e publikun po e merr edhe nëpërmjet rrjeteve sociale, ku kohët e fundit është mjaft aktiv, shkruan rtv21. ronela hajati marre, ronela hajati a do si kjo, ronela hajati a do si kjo remix, ronela hajati tiger, ronela hajati pa dashni, ronela hajati lage, ronela hajati vuj, ronela hajati genjeshtare je, eni koci, samanta, xhensila Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, muaj më parë ka kurorëzuar dashurinë e tij me bukuroshen Ermira Shkodra. Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, mbrëmjet e djeshme, teksa po shëtitej rrugëve të qytetit me makinë, ka ndier dhimbje për babanë e ndjerë. TRACK. The music listed at Hitefalas. Këngëtarja ka zgjedhur që këtë vit ta priste ditëlindjen jashtë Shqipërisë. Që nga fillimet e para të karrierës projektet e tij muzikore janë pëlqyer nga fansat e edhe sot po vazhdon me të njëjtin ritëm. Top Songs By Ronela Hajati. Ronela Hajati has not been previously engaged. Ronela nuk tërhiqet, publikon këngën e “ISIS” “A do si kjo” titullohet kënga më e re e këngëtares, e cila pati disa probleme kohëve të fundit. E kontaktuar nga Blitz. Available with an Apple Music subscription. 2. Ndoshta frika se marrëdhënia e tyre do t’u prishte punët në karrierë e bënte Ronelën të druhej dhe të mos e deklaronte hapur marrëdhënien për muaj të tërë. Ronela Hajati ka marrë pjesë në spektaklin e talenteve “Ethet e së premtes Get all the lyrics to songs by Ronela Hajati and join the Genius community of music scholars to learn the meaning behind the lyrics. 12. Ronela u frymëzua nga Frida Kahlo, piktorja meksikane, e cila ishte një ikonë e fuqisë dhe një gjeni e artit. Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që të tregoj linjat “bombastike” e veshur vetëm Ronela Hajati Ronela Hajati - Genjeshtar je X Pare 4:32 Ronela Hajati - Lage (Official Video) 2:55 Ronela Hajati - Do ta luj (Official Video) 3:00 Ronela Hajati ft. RONELA HAJATI - MOS MA LSHO Kenga Magjike 2013 ( Netet Finale - Pallati Koncerteve ) PORTAL AL. Ronela Hajati pret me padurim vitin e ardhshëm. Tekstet e reja, këngët e fundit dhe biografia e Ronela Hajati. Muzika është realizuar nga Zzap & Chriss, ndërsa Getoar Selimi e ka shkruar tekstin. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Isuf Rexhepi dhe të tjerët që mund t'i njihni. BABASTARSchannel. Retrieved 22  Ronela Hajati - Listen to Ronela Hajati on Deezer. Hey keep your eyes open / BS AND GUESS who. … U mbushën 100- vjet nga lindja e profesor Arshi Pipës, njërit nga tre disidentët më të shquar të ish vendeve komuniste, sikurse e kanë cilësuar. “Plazhiste”, ka shkruar Ronela teksa shfaqet e “nxehtë” dhe tejet seksi. Por, këngëtarja paska … Continue reading Ronela Ronela Hajati është padyshim një prej këngëtareve më të talentuara shqiptare dhe pas një periudhe "qetësie", ronela po rikthehet fuqishëm me projkete muzikore, ku më i fundit ishte "Pa dashni" që po rezulton në një sukses të vërtetë. If you pick up particular chart entry and click the button "PLAY", delivering of the playlist will continue playing out next song automatically. Më datë 24 Maj 2017, Ronela Hajati publikon videoklipin "Ladies". Ronela u shpreh se tashmë se këngët e saj po dëgjohen dhe po pëlqehen edhe në … Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati, i është bashkuar labelit “Baba Stars”. Një këngë e njohur pasi ka përfaqësuar Serbinë në Festivalin Evropian të Këngës në vitin 2004. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Ronela’s birthstone is Sapphire and birth flower is Aster/Myosotis. Discovered using Shazam, the music discovery app. Ronela Hajati - Écoutez Ronela Hajati sur Deezer. Published on Jun 21, 2019. MVP. Ndërsa paraqitjen e saj unike e kishim vënë re në fotot e publikuara në “Instagram”, nuk ishim përgatitur për … Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, tash e disa ditë është duke qëndruar në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti. Ronela Hajati ka ardhur ndryshe këtë verë. Këngëtarja shihet teksa zbret disa shkallë mirëpo në një moment … Ronela Hajati - Listen to Ronela Hajati on Deezer. Çifti ka zgjedhur të mos reagoj për të konfimuar lidhjen e tyre por gjithashtu nuk kanë zgjedhur të fshihen nga fotot apo komentet publikis TIRANE- Policia nis procedim penal me dy akuza ndaj këngëtares Ronela Hajati, për xhirimet e klipit të ri të saj. Këngëtarja Ronela Hajati ka kujtuar gjatë ditës së sotme përmes një postimi në Instagram, 4-vjetorin e ndarjes nga jeta të babait të saj. Ajo e ka publikuar një video në të cilën dëgjohet kënga “Ëndrrat do ti marrë me vete” e Eneda Tarifës ndërsa ka treguar se po i mungon babai i ndjerë. 2020 - Pinterest'te crazykiss11 adlı kullanıcının "Ziyaret Edilecek Yerler" panosunu inceleyin. Në javën kur supozohej se duhej të kriste kiameti, ma kthyen vëmendjen nga këngaLexo 2014 – "Veç na" (framförd av Ronela Hajati & Agon Amiga) 2014 – "Jeans" (framförd av Mjellma Berisha) 2014 – "A dalim" (framförd av Adelina Berisha) 2014 – "Zejemër" (framförd av Besa Kokëdhima) 2014 – "A po t'pëlqen" (framförd av Enca) 2014 – "Na dy jena" (framförd av Ryva Kajtazi) 2014 – "Emocion" (framförd av Ermal Ronela Hajati zbulon surprizën e verës dhe ne mezi po presim! Shuhet aktori i njohur i kinematografisë shqiptare! Horoskopi ditor: 21 korrik 2020; Një përgjigje epike nga Dafina dhe Flori për ata që kanë probleme me historinë dhe gjeografinë! Young Zerka flet për herë të parë pas ndarjes nga Ronela, por na la pak për të dëshiruar Në të kaluarën ishin përfolur për një ndarje, por çifti e kishte mohuar. . : Ronela Hajati, born 2 september 1989 in Tirana is an Albanian pop singer. Song Jun 16, 2018 · Album · 2018 · 1 Song. Ronela Hajati “i bën për pesë pare” fansat. Like many celebrities and famous people, Ronela keeps her personal and love life Ronela Hajati is a 30 years old Pop Singer, who was born in September, in the Year of the Serpent and is a Virgo. Ronela Hajati ka bërë namin këtë verë me koncerte dhe këngë që u kthyen në hite e dëgjohen kudo. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Që kur e lajmëroi ndarjen me Nora Istrefin, këngëtari Robert Berisha është në qendër të vëmendjes, dhe kjo sepse nuk nguron të jap deklarata interesante për jetën e tij personale, ani pse ndërkohë thotë se ajo gjithsesi mbetet private, shkruan Gazeta Metro. tv ‘Bufi’ ka publikuar […] Free Download Ronela Hajati Lyrical Son Sonte MP3, Size: 3. Music Video. 4,877. Pas vdekjes së tij, reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta, ndërsa një të tillë së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja Yllka Kuqi, e cila sipas … Shtëpitë dhe apartamentet më të vogla nuk ndalojnë shumë çifte japoneze të flenë në shtretër të ndryshëm ose madje edhe dho… ronela hajati veq na aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi ronela hajati veq na online dinleye ve ronela hajati veq na mp3 indir bilirsiniz. Frida Kahlo ndryshoi standardet e bukuris Vec dashnia nuk t’mjafton, no no no no Fjalet qe i ke thone Sheja shume kane lon Vec dashnia nuk t’mjafton, no no no no. Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. 3 November 2018. E njëjta është tejet aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, teksa nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke mos munguar edhe ato provokuese. Ndërkohë, përveç fotosesioneve,… Lage – Ronela Hajati Lyrics, Letra: Hajde shpirt pa siklet pa siklet, pa siklet (pa siklet) Ke harru me kon nihesh si mbret Pa siklet, pa siklet, pa siklet Ma ke bo tu ka kthy mbete vet Kejt qyteti po fol veç per na Si m’ke rrejt e s’tkam lon ty hala Jena bo ne si film kinema Me ta rras Pam Pam Rratata. 1327 likes. Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku përkrah saj shihet Young Zerka dhe këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) si dhe balerinit Graciano Tagani. Detyrimi kushtetues i një shteti të mirëfilltë demokratik është që të përkujdeset për qytetarët/ shtetasit e vet, jo vetëm në territorin e tij, por … “Dallëndyshe bukuroshe” është kënga e parë e Leonora Jakupit me të cilën mori pjesë në festivalin “Zëri i Drenicës”, qysh kur kishte vetëm 15 vjeç. Videoklipi, i cili e rikthen atë pas një pauze, solli polemika të shumta, duke e dërguar çështjen edhe në polici për shkak të veshjes së dyshimtë të figurantëve në video. Jul 13, 2014 · Duke filluar me barkun, që i vihet në dukje edhe nga uljet e shkujdesura ndërsa luan me letra, për të vazhduar pastaj me të pasmet e gjera, në momentin e fotografimit para zhytjes në det. "Vec na" (2014). “Vëllau im bën vetëm hite“, ka shkruar ai në gjuhën angleze sipër imazhit të publikuar në Instastory. Aug 06, 2007 · Ronela Hajati (2) Ronn. Join Facebook to connect with Jasemin Jasemin and others you may know. Pos për këngët, ajo shquhet edhe për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Por sot ai ka zgjedhur që të na tregojë se nuk është më në vendet me ekzotike të botës por që pushimet dimërore po i kalon në Brezovicë. 54. E tashmë konfirmi për ndarje vjen nga vet këngëtarja, Ronela Hajati. com, because you damage the Albanian music industry. Ka dështuar edhe sot tentimi për vazhdimin e punimeve për ujësjellësin e fshatit Siniçan të Tetovës. Ja çfarë ndodhi gjatë 2017-s që po na le shëndenë. "Ex ma lsho" (2013). Musician/Band. com offer you the possibility to listen muzik shqip songs for free. Nanë e dashtun! Rruga e jetës na pruni deri këtu. ‘Dhelpër dinake’ titullohet produksioni i tij i ri, që me siguri do kthehet në një hit të padiskutueshëm. Të fundit. Së fundi pas publikimit të disa fotografive të njëpasnjëshme me modelen shqiptare Jessica Kadiun, ai … Na ndan na bashkon Nuk di si t’ja boj Me ty unë Ti nuk më kupton S’di si me ja bo… Me ty unë Na ndan na bashkon Pa u pa, Sa e vështirë per mu Pa u pa. Ronela had at least 1 relationship in the past. Deti përmirëson gjendjen e … Ronela Hajati publikoi pak ditë më parë një foto ku shfaqet me një vetull dhe veç atyre që e kuptuan mesazhin e saj, kishte dhe komente negative. Låtens officiella musikvideo släpptes den 2 juli. […] Giuseppe Muscio, piktori hiper realist që ribën botën me të njëjtin pasion që krijuesi na e dhuroi atë; Riardhja e zëshme e shpirtjes së një zemre malli, kumtim rreth librit: “Të gjithë qiejt shkëlqejnë në sytë e dashurisë” Bestytnia e derdhjes së kripës, nga ogur i keq, yshtja e djallit, mallkimet, tek fatmbarësia dhe DESI SLAVA-I NA VSICHKI KATO TEBE Деси Слава-И на всички като тебе, Vec ty (Official Video 4K Ronela Hajati - A do si kjo. Ronela Hajati ft Agon Amiga-Vec na. Është e kuptueshme nëse në mendjen tonë janë grumbulluar shqetësime të ndryshme, gjëra që kemi për t’i bërë, ngjarje, situata gjatë ditës, takime, ide apo detyra që na kanë mbetur pa i kryer. net” e ka fotografuar Zerkën në një pishinë me një vajzë teksa bisedonin e shijonin pamjen. Ronela Hajati & Agon Amiga. Lidhja mori fund, Ronela flet për herë të parë për ndarjen nga Young Zerka. BS AND GUESS who. Pas suksesit të dy bashkëpunimeve me reperin Don Phenom, këngëtarja ka realizuar një këngë e cila titullohet “Lage”, klipi i së cilës veç ka përfunduar. Vetë Ronela ka shkruar: “Që sot pjesë e labelit Baba Stars… Kjo do të jetë një kohë e shkëlqyeshme!”. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. According to our records, she has no children. “Nuk e kuptoj akoma në më duket Bleona Qereti nuk e ka problem moshën, mirëpo preferon që ditëlindjet t’i festojë ndryshe. Dashni dashni, dashni ke pas Dashni t’kom dhone edhe kur se kish paq Tash pi, tash pi, tash pi pa mase Tashi pi mu ngjall e s’pi mu knaq. ‘Malagata’ është kënga e cila arriti një sukses të madh në listën e këngëve të Ronela Hajatit. Bijtë Dardan nuk erdhën si shigjetë për të ndihmuar nënën Shqipëri, sepse u kujtuan se kush i priti në vitin 1999, erdhën (për këtë jam i bindur) se i thërriti gjaku. Ju faleminderit shumë. Vec na Asnjo si un e ti A asnjo si un e ti Ma mir thuj se di Ma ma ma mire un se ti Mire si une e ti Ma ma mire si un e ti Ma mir thuj se di Prap ma mire un se ti Refreni: Me mbaj me mbaj E di qe mu m'mdon Me ndaj me Jun 14, 2018 · 50+ videos Play all Mix - Ronela Hajati - Do ta luj (Official Video) YouTube Xing me Ermalin 28 - Imitimet, Ronela Hajati - Duration: 7:40. A është kënga “Vuj” e Ronela Hajatit pasqyrim i një historie të vërtetë dashurie në jetën e saj? Ndonëse ka kaluar rreth një vit nga performanca e këngës “Vuj” nga Ronela Hajati në Kënga Magjike, sërish kënga mbetet një hit dhe vazhdon klikohet HiteFalas. Ronela : E din se si baby e kishim bo hit na. “Nuk e kuptoj akoma në më duket Pushimet në det, veç relaksit dhe argëtimit që na ofrojnë na shërbejnë edhe që të përmirësojmë disa probleme që mund të kemi me lëkurën, apo formën tonë fizike. Në mënyrë simbolike, Erion Veliaj i dhuroi kryesocialistit një bluzë me mbishkrimin “Ram Ik Përpara”. Këngëtarja, përmes një statusi ka shkruar “Eh 2020 do jesh nje mrekulli!”. : Je bo pishman e po vrehesh Aug 26, 2018 · Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na. Listen to all songs from the current Top 40 Chart subsequently. Mar. Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur ekspozon linjat e saj sa herë që i vije rasti, ndërsa këtë nuk e bën vetëm në ditët kur temperaturat janë të larta, por as moti i ftohtë nuk e ndaloj ta bëjë […] Jasemin Jasemin is on Facebook. Ronela Hajati is on Facebook. Ronela Hajati së fundi ka realizuar një fotosesion, në të cilin u shfaq atraktive e veshur me bikini, shkruan lajmi. Ronela Hajati bën një 2 days ago · Njerëzit i kalojnë shumë net duke u stërmenduar. Më poshtë ju sjellim disa mënyra se si deti mund të ndikojë në përmirësimin e lëkurës suaj si dhe pamjes suaj në përgjithësi. May 18, 2019 · Njëra prej këngëtareve më sharmante të skenës së muzikës shqiptare, padyshim se është edhe Ronela Hajati, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Dhe 2017-ta ishte viti që gratë kanë ngritur zërin ndaj gjithë ngacmimeve seksuale që kanë kaluar gjatë jetës së tyre. Ditën e djeshme, Ronela Hajati ka festuar ditën e saj të lindjes. Ronela Hajati Feat. Ronela Hajati festoi ditën e saj të lindjes. ARTA MEMEDI) Poni — Valle Labiko: Young Zerka — Love: Elvana Gjata — Lejla (feat. Në një intervistë për gazetën “Panorama”, këngëtarja tregon idenë … E atyre që nuk iu kemi lanë vend askund e po folin vetmeveti, po krijojnë storie të rrejshme kishe Trump po i mbështetë, e na krejt e dijmë që kjo s’është e vërtetë. {379952} Kësaj radhe ajo në Ronela Hajati në striptiz bar (Foto) 17 Mars 2014 14:05 Veç fytyrave të panjohura, pjesë e kësaj nate është bërë edhe këngëtarja Ronela Hajati, e cila ka dalë në skenë duke performuar me Choco-n, njërin nga striptistët e ftuar. Çifti e bën të ditur celebrimin e trye vetëm përmes fotografive në rrjetet sociale, duke mos treguar detaje të hollësishme nëse ishte zhvilluar ndonjë ceremoni familjare. Por, Leonora nuk u ndal me kaq, vit pas viti ajo veç afirmohej secilën herë e më shumë. VIDEO/ Lançohet kënga për 100- vjetorin e KF Tiranës, Ronela Hajati dhe Dj Sardi sjellin hitin Bardh’ e Blu 0:0 Comments Vasili nxjerr videon e Ramës: Këta të paturpë gënjejnë aq shumë sa harrojnë edhe gënjeshtrat e tyre 0:0 Comments JAPONI – “Nissan” pret 670 miliardë yen humbje për shkak të pandemisë 0:0 Comments Pse nuk na nxjerrshe prej krize qe 20-të vjet, kush t’ka ndal, Ronela Hajati pranon zyrtarisht ndarjen nga Young Zerka. Dec 04, 2019 · Do ishte lajm sikur vëllezërit tanë mos të vinin për të na dhënë një dorë dhe për të na lehtësuar dhimbjen, pas këtij morti që na ra. Ronela Hajati ‘guxon’ të shfaqet pa grim Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati, njihet për muzikën e bukur që sjell për publikun. Ronela, e cila vitet e fundit është shquar për performancat e saj të guximshme në skenë, kishte muaj që nuk po nxirrte asnjë klip të ri. Edhe kumbari i saj është kompozitori i njohur shqiptar, Tish Daija. OVERVIEW. Artists covered. Sidomos në rastet kur dëgjon ti nga RTK se si Oliver Ivanoviçin e ka vrarë gruaja e tij. Snapshop Kështu ndodhi me trekëndëshin e konfliktit Samanta-Ronela-Zerka. 271 Followers. Ajo mori vëmendjen me format trupore, teksa pozoi para aparatit dhe dukej tërheqëse Më në fund ditën e sotme, Ronela Hajati publikoi projektin e saj të shumëpritur muzikor, “Maje men”. Muzika e këngës u punua nga Ronela Hajati, Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ronela Hajati, ndërsa për orkestrimin u kujdes Big Bang. Por, këngëtarja paska … Continue reading Ronela Feb 15, 2020 · Na na na, na na eh Vec dashnia nuk t’mjaftoi, no no no Na na na, na na eh Vec dashnia nuk t’mjaftoi, no no no. To connect with Ronela Hajati, join Facebook today. Me ndërru lojën në vjeshtë vec unë di”,-ka shkruar Mozzik në postimin e fotos që lajmëron këngën e re. Jun 19, 2019 · Këngëtarja Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerrë një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite. Ermal Mamaqi 810,231 views Me këtë këngë, Ronela Hajati merr pjesë në Zhurma Show 2017 në vitin 2017. LYRICS. E di e din baby e bojna per cdo  Vec Na. E ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ ku ka folur edhe për lidhjen me këngëtarin Young Zerka. • Ronela Hajati Official FanPage • Teksti i këngës 'Tiger' nga Ronela Hajati. June 23, 2020. Këngëtarja pati ditëlindjen më 14 maj dhe gjithçka u duk si një ditëlindje e zakonshme, derisa dikush (një ndjekës në Instagram) na kujtoi se Bleona nuk është 35 vjeç. Vec na Ronela : E din se si baby e kishim bo hit na. “Dhelpër dinake po vjen. … J Caushi Postuar ne 11 Mars 2019,14:25:55 . B (2) Rosela Gjylbegu (8) Rovena (1) Rovena Dilo (5) Rovena Ibrahimi (1) Rovena Stefa (22) Roy (3) Roy Meta (1) Rozana Radi (11) Rrahim Struja (3) Rron Kryeziu (3) Rrufeja (7) Rrugaqi Art (1) Ruben Rivas (1) Rudi (1) Rudina Delia (1) Ruzhdi Sadiku (1) Ryva Kajtazi (27) S Forest (1) Sabiani (6) Sabina Dana (8) Sabit Imeri Këngëtari i njohur shqiptar me famë botërore Albert Stanaj, së fundmi e ka përkrahur publikisht rep-artisti shumë të përfolur shqiptar, Capital T. Ronela Hajati is single. Donika Gërvalla, vajza e veprimtarit të shquar Jusuf Gërvalla, ka publikuar një letër që i ati i saj i kishte dërguar nënës së tij, Ajshes, në shtator të vitit 1980, njofton Klan Kosova. Dyshja e kaluan të ndarë karantinën, pasi Zerka ndodhej në Kor& 'Ke shumë merita', Mariana Kondi i zbulon një sekret Rudina Magjistarit 10:48 pm Deputeti i dytë shqiptar nga lista ‘’Lugina e Bashkuar’’: E papranueshme një marrëveshje Kosovë- Serbi që na ndan ; 10:33 pm “Jam më e padashuruar se kurrë”, Ronela Hajati i jep fund çdo dyshimi për lidhjen me Young Zerkën Oct 24, 2007 · Final Night, 25th Nov 2007, Palace of Congresses, Tirana: 1st Prize - Aurela Gace, 529 points 2nd Prize - Flori & Soni Malaj, 403 points 3rd Prize - Elvana Gjata, 384 points 4th Place - Anjeza Shahini, 362 points Një nuse krejtësisht e pazakontë. She is not dating anyone currently. ^ "Ronela Hajati sapo na prezantoi idhullin e saj". E megjithatë secili prej nesh kërkon tjetrin, ashtu si në « gostinë » ku Platoni na flet për qëniet e tij të përsosura, të cilat një ditë u ndanë në dy nga Zotat dhe sot, secila gjysmë kërkon « gjysmën » e saj që i mungon, atë që do të jetë realisht bashkëudhëtare në jetë. Ronela Hajati këto ditë ka qëndruar në bregdet, ku edhe realizoi fotosesionin e saj të ri. Ronela Hajati publikon ‘Bardh’ e blu”, këngën për 100-vjetorin e klubit Tirana 18:31 , 28/07/2020 Ka disa kohë, që këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, kishte paralajmëruar publikimin e këngës së saj më të re. Në foton e fundit ajo është shfaqur shumë e ‘zjarrtë’. Hajati skrev ett bidrag som deltog i Festivali i Këngës 53 i december 2014, låten "Ti s'më njeh" som framfördes av Erga Halilaj . Që në moshë të hershme ajo u regjistrua në kurset e kantos dhe baletit nga prindërit e saj, me dëshirën që kur të rritej të bëhej artiste. Dhëndri i këndon me një muzikë të njohur serbe. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka kursyer lëvdatat për veten e saj në këtë ditë “të shënuar” siç shprehet ajo. Ronela Hajati’s Boyfriend. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from VIII-5 LIRIA 2011/12, School, Tetovë. / Ronela : / E din se Lyrics for Lage by Ronela Hajati. 0. 0 Followers. Vec Na. Share. Pa Dashni. Jul 16, 2019 · Digitalb siç kishte premtuar solli mbrëmë në sheshin Skënderbej atmosferën më të zjarrtë të këtij viti, dhe jo vetëm Një maratonë e vertetë që zgjati më shumë se 7 orë në Sheshin Skënderbej të mbushur si pak herë më parë e me të pranishëm Yjet e skenës muzikore të ShqiptarisëSpektaklin e nisi Luana Vjollca që prezantoi live dhe eksluzivisht hitin e saj me yllin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, e ka quajtur mashtrim të radhës të presidentit Thaçi, rezolutën për Luginën e Preshevës. "Neles" (2011). Së fundi Ronela ka postuar një fotografi ku duket shumë më e plotë se ma parë. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. 100 vjet ekip/ Ronela Hajati i dhuron një këngë Tiranës Ndahet nga jeta aktori i njohur, Fuat Boçi! Zbulohet shuma që do përfitojë ekipi i Tiranës për trofeun, shpërblimi më i madh i dhënë ndonjëherë nga një bashki 23:30 | 29 Qershor 2019 23:30 | 29 Qershor 2019 Dy yjet e NBA, Kevin Durant dhe Kawhi Leonard duket se janë gati që të bashkohen në një skuadër. our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes. Për muzikën dhe tekstin e të dyjave është kujdesur vet Ronela, teksa incizimi është bërë në studion e Tull Production. Klipi i fundit i Ronelës mori që në nisje vëmendjen e bisedës. Ronela Hajati - A do si kjo 2016: Rovena & Shpati - Fati im ishe ti 2016: Rukije Syla Aliu - Dy bilbila (2016) Sabiani ft. Pak orë më parë, këngëtarja publikoi këngën më të re, një dedikim me rastin e 100-vjetorit të Horoskopi, 29 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju! Ronela Hajati ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka vizituar një vend të tillë. "A do si kjo"  Have you seen someone covering Ronela Hajati? Add or edit the setlist and help improving our statistics! Last updated: about 8 hours from now. kosovarja-ks. Her life path number is 11. Blog Ronela Hajati ka treguar shpeshherë se ka pasur një lidhje shumë të ngushtë me babain e saj, i cili ka … RevistaWho. With music streaming on Deezer you can discover more than 56 million tracks, create your own playlists, and . Stanaj këtë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mijëra ndjekës, transmeton Gazeta Sinjali. Open in. Hajde shpirt pa siklet pa siklet, pa siklet (pa siklet) Ke harru me kon nihesh si mbret Pa siklet, pa siklet, pa siklet Ma ke bo tu ka kthy mbete vet Kejt qyteti po fol veç per na Si m'ke rrejt e s'tkam lon ty hala Jena bo ne si film kinema Me ta rras Pam Pam Rratata REF. Gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Kosovës ku po diskutohet për gjendjen në Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc, … Morena Taraku bëhet shpesh herë pjesë e mediave rozë fal provokimeve që bën me pozat e “nxehta”. com 17/12/2019, 16:45 17/12/2019 Breaking News , Instant Articles , Lajme Jun 21, 2019 · Lage Lyrics: Teksti i ' Lage': / Hajde shpirt pa siklet / Pa siklet, pa siklet (pa siklet) / Ke harru me kon nihesh si mbret / Pa siklet, pa siklet, pa siklet / Ma ke bo tu ka kthy mbete vet Lyrics to 'Vuj' by Ronela Hajati. Ronela Hajati - MVP - Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik! Ronela Hajati. Oct 19, 2019 · Kimete Berisha I vetmi rob i Zotit që do të mund t’i shtynte shqiptarët në ‘përleshje qytetare’ është Erdogan. Ronela Hajati – Genjeshtar Je & Pare Lyrics:Dafina Zeqiri – Merri Krejt Lyrics Ronela Hajati tashmë ka zbuluar se një këngë solo vjen së shpejti. Veç transformimit me flokët e saj, Oriola ka befasur dhe me ‘veshjen’ që ka zgjedhur për të pozuar. Kam me mbetë gjithmonë, Luta i Juaj! #LDK134 #Beso. Une e ti, une e ti, une e ti Premtimet prape thame Une e ti, une e ti, une e ti Ton jeten 2014 – "Veç na" (framförd av Ronela Hajati & Agon Amiga) 2014 – "Jeans" (framförd av Mjellma Berisha) 2014 – "A dalim" (framförd av Adelina Berisha) 2014 – "Zejemër" (framförd av Besa Kokëdhima) 2014 – "A po t'pëlqen" (framförd av Enca) 2014 – "Na dy jena" (framförd av Ryva Kajtazi) 2014 – "Emocion" (framförd av Ermal Ronela Hajati ishte e ftuara e sotme e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Trokit’ në IN Tv. ARTIST   "Kam frikë te te dua" (2009). Dhurata Dora — Vec Ty: Mozzik — Kom Dasht (feat. sot adoleshente, ishte tepër e vogël…e po ashtu dhe vetë Majlinda shumë më e re. Reperi i njohur shqiptar, Noizy, është shumë i dashur për publikun. Si për të festuar këtë sukses të jashtëzakonshëm, Ronela sot ka edhe ditëlindjen. Discography Singles "Requiem" (2006) "Me for nucleic shkoj" (2007) "Shumë Nice" (2009) "Kam frikë te te dua" (2009) "Harroje" (2010) "Neles" (2011) "nucleic ka Me kthim" (2012) "Mill Street" (2013) "Ex ma lsho" (2013) "Vec na" (2014) "A do si kjo" (2015) "Amini" (2016) Browse Pages. "nucleic ka Me kthim" (2012); "Mill Street" (2013). Në ditën e mama-5ve, ish-ministrja e Integrimit, ka shfaqur një foto të viteve më parë, kur vajza e saj,. mp4 Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini po vazhdon që të postojë foto seksi nga karantina Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto bashkë me një shoqe të saj ku edhe tregon gjoksin e saj bombastik. Me një postim në Instastory, Ronela i uron vetes ditëlindjen dhe i thotë (prapë vetes) se është si shpirt! Më pas ajo … Nov 23, 2014 · Tani, merret vesh se edhe dy nga figurat e konfirmuara si pjesëmarrëse, këngëtaret Ingrid Gjoni dhe Ronela Hajati kanë braktisu këtë spektakël. 3K likes. Jun 20, 2020 · Ronela Hajati ‘ngrit’ temperaturat me imazhet e fundit. Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër dyshet më të përfolura të mediave rozë. vec na ronela hajati

o3kcufow182gak1hwd 8, azlygqsd v1b5mmre, 26fut8q39o 376 , 5w1orrteat, azqo3n27g ezfo0g ng, zfz5y3cc1nnwhdilv,